Склад-магазин - м. Дніпро, вул. Філософська 21

Колонізатори: всі частини настільної гри Catan в igrarium.com.ua

Не можна просто взяти і купити настільні ігри для друзів, сім'ї і малознайомої компанії! Потрібно обов'язково вивчити інтереси, бажання. Дізнатися, хто стратег з народження, а кому і нудно буде прораховувати кожен свій крок.

Якщо ви до цих пір так думаєте, пора ставати нашим клієнтом і обирати захоплюючі настолки, які подобаються ВСІМ. Перша в черзі - настільна гра Колонізатори.

Це жива класика! Ще в 1995 році Катан, гра німецького розробника Клауса Тойбера, перевернула загальне уявлення про світ настільних ігор! Найвищі оцінки, найкращі відгуки, перші місця в номінаціях і престижних конкурсах.

Катан настільна гра миттєво стала «Кращою грою року», що дала поштовх розвитку «євро» і економічним іграм!

Колонізатори: Купці і варвари
2 - 4
60 - 120
10
Колонізатори Junior
2 - 4
30 - 60
6
1095
Колонізатори: Швидка карткова гра
2 - 4
30 - 40
8
350
Колонізатори: Князі Катана
2
30 - 75
10
431
Колонізатори: Америка
3 - 4
60 - 120
12
1039
Колонізатори. Розширення для 5-6 гравців
2
10
10
780
Колонізатори. Мореплавці. Розширення для 5-6 гравців
3 - 6
10
10
428
Колонізатори. Міста і Лицарі. Розширення для 5-6 гравців
3 - 6
60 - 90
10
Колонізатори. Купці і варвари. Розширення для 5-6 гравців
3 - 6
10
10
Колонізатори: Міста і Лицарі (Catan: Cities and Knights)
2 - 4
90 - 120
12
1295
Колонізатори Мореплавці (Catan: Seafarers)
3 - 4
90 - 120
12
1295
Хіт продаж
Колонізатори (рос)
3 - 4
60 - 90
8
1315
Catan: Гра престолів
3 - 4
60 - 90
14
2240

🎲Нові настолки в категорії Колонізатори


🎲Хіти продаж настолок в категорії


🎲Найдешевші настолки в категорії Колонізатори


🎲Найдорожчі настолки в категорії Колонізатори


🎲Популярні настолки в категорії Колонізатори


🎲Настолки ціна в категорії Колонізатори

Средня ціна настолок в категорії Колонізатори - 934
Діапазон цін: від 573 до 1295

🎲На який рік розраховній настільні ігри Колонізатори?

Більщість варіацій настільних ігр Колонізатори розраховані на вік від 6 років

🎲Скільки гравців можуть одночасно грати в настільні ігрі Колонізатори?

Настільни ігри Колонізатори розраховані на кількість гравців від 2 до 6

🎲Яка тривалість гри в Колонізатори?

Середня тривалість одніеї партії від 10 до 150 хвилин

Так! Гра Колонізатори не просто зачарувала настільщиків всіх характерів, статусів і віків. Вона надихнула своїм успіхом геймдизайнерів. Вказав їм вектор руху і міцно застовпив в списку улюблених неконфліктних стратегій для ігор з новачками, дітьми, досвідченими гіками.

Гра Catan, купити яку ви можете в інтернет-магазині настільних ігор Іграріум, налічує понад 50 мільйонів фанатів по всьому світу! За Катан навіть проводяться чемпіонати. А на ігротеках кожен другий просити в неї зіграти. Російській локалізації ми зобов'язані видавництву Hobby World. Колонізатори в їх виконанні - яскрава і дуже якісна настолка.

Catan і Колонізатори - це одне й те саме?

Так. В оригіналі гра називається The Settlers of Catan. На російську мову її перевели просто - Колонізатори.

Гра, за сюжетом, розгортається на красивому острові Катан. Оточений морем, він складається з 19 областей з різним видом ландшафту: ліс, луг, пустеля і т.п. Кожен вид ландшафту приносить особливий ресурс, що дуже важливо для гравців-першопоселенців.

Їх завдання - засновувати нові поселення і розширювати їх до міст. Хто буде справлятися краще за всіх і перший набере 10 ПБ - переможе в грі.

Настільна гра Колонізатори: як грати?

Перед початком партії гравці викладають поле-острів з гексів. Принадність острова в тому, що кожен раз можна створювати унікальний рельєф для непередбачуваних партій. Перший раз краще зібрати поле за схемою в правилах.

На гекси виставляють жетони номерів. По центру поля розміщують розбійників.

Гравці розбирають набори фігурок. Грають 3-4 людини 10+. Це за правилами. Практика показала, що діти від 8 років відмінно освоюють гру Катан. Для них це дуже корисно! Гра розвиває логіку, тренує увагу, кмітливість. Вчить думати на кілька кроків вперед і бути тактовним дипломатом, досвідченим торговцем, мудрим політиком.

У свій хід гравець виконує один по одному такі дії: збирає ресурси, торгує, будує. Для першої дії - кидає кубики, для другої - обмінює карти, для третьої прокладає дороги на поле. Розігрує карти розвитку, що дають певні переваги.

Якщо на кубиках випадає сумарне число «7» в гру вступають розбійники. Активний гравець може з їх допомогою пограбувати сусіда або тимчасово заблокувати суперникам видобуток ресурсу. Проти розбійника опонент може виставити лицаря. Або ж цілу армію, якщо достатньо коштів.

У грі Колонізатори, ціна якої повністю виправдана високою реіграбельністю, зібрані всі важливі чинники настільних бестселерів. Це прості правила, захоплюючий сюжет і захоплююча взаємодія між гравцями.

А ще у неї є величезна кількість розширень! Одні допомагають урізноманітнити процес, інші - збільшити кількість гравців до 6 осіб.

Катан: всі частини гри

  • Колонізатори. Настільна гра - базова версія. Про неї ми писали вище.
  • Настолка Колонізатори Junior. Йо-хо-хо і пляшка соку. Дитяча версія, де гравці 6+ перетворюються в піратів - захоплюють найбільш ласі шматки острова і розбивають піратські табори. Хто першим побудує 7 таборів - переможе.
  • Колонізатори Мореплавці. Дуже гарне розширення з кораблями, піратами, золотоносними річками. З нового - додаткові гекси поля і 9 сценаріїв-пригод. Без бази не грає. Сумісно з іншими доповненнями.
  • Колонізатори Міста і лицарі. Масштабне розширення для тих, кому не вистачало економічних і військових маневрів. У гру входять варвари, нові загони лицарів, унікальні види ресурсів, додатковий набір кубиків і фігурок. З новими механіками гра стала складніше чистої бази. Але при цьому більш глибокою, варіативною, азартною і цікавою.
  • Настільна гра Катан Купці і варвари. У коробці - 5 несхожих один на одного сценарію. Вони суттєво змінюють звичний вигляд Колонізаторів: відправляють гравців торгувати з бедуїнами, відбиватися від варварів, будувати мережу доріг на кордоні річок. Є нові гекси поля.
  • Колонізатори Швидка карткова гра. Перероблена і розширена версія дуельних Колонізаторів для 2-4 гравців. Партія триває не більше години. Місця для гри потрібно в рази менше. Ідеальний варіант, коли не хочеться розлучатися з улюбленою стратегією в поїзді або на відпочинку.
  • Catan Гра престолів. Улюблені Колонізатори в сеттінге Ігри престолів. Можна грати за класичними правилами, а можна вибрати сценарій «Братство нічного дозору», і захистити землі Дара від набігу здичавілих. Фанатів всесвіту порадують деталізовані мініатюри воїнів, велетнів, ледолазів. А також Тормунда велетнів Смерті і бравих дозорних.

Пропонуємо гру Колонізатори купити в Україні, за найкращою ціною, з доставкою

У Іграріум ви можете не тільки купити настільну гру Колонізатори, але і вибрати будь-яку іншу настолку для захоплюючого дозвілля!

Наші клієнти:

  • Отримують хороші знижки, накопичують бонуси, вигідно оформляють новинки за попереднім замовленням.
  • Обирають потрібну службу доставки і зручну форму оплати.
  • Не платять за доставку при замовленні на суму від 1000 грн!

Доставляємо настільні ігри по всій Україні: у Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_mes Facebook Messenger icon_email Єлектропошта icon_callback Замовити дзвінок