Склад-магазин - м. Дніпро, вул. Філософська 21

Каркассон гра: всі частини настільної гри в igrarium.com.ua

Ніколи! Чуєте, ніколи початківці настольщіки не думають, що обрати, коли вирішують купити настільні ігри.

Як наші дідусі починали з шахів та доміно, так і сьогодні знайомство з настолками - це завжди три заповітні коробочки: Колонізатори, Квиток на поїзд і жива класика - настільна гра Каркассон.

Вона ж - титулована тайлоукладальна, найкраща стратегія, гейтвейная і сімейна гра-пазл, яку розкладають на столах понад 10 мільйонів людей по всьому світу!

Новачки, фанатики, хардкорні гравці - всі люблять гру Каркассон. Купити її - змусити серце своєї настільної колекції битися. І більше ніколи не проводити дозвілля безглуздо, марно і нудно.

Органайзер Каркассон + Доповнення
Каркассон: Мисливці та Збирачі (2020)
2 - 5
35 - 60
8
Каркассон: Бродячий цирк
2 - 6
45 - 60
7
Каркассон: Пагорби і вівці
2 - 6
20 - 40
8
Каркассон: Граф, король і культ
2 - 6
30 - 60
7
Каркассон: Абатство і мер
2 - 6
30 - 60
7
Органайзер Carcassonne Travel Box
2
10
10
Каркассон. Сафарі (Carcassonne: Safari)
2 - 5
30 - 45
8
Каркассон: Амазонка
2 - 5
30 - 45
7
Каркасон. Ювілейне видання
2 - 5
35
7
1065
Каркасон (укр)
2 - 5
35
7
635
Каркассон: Big Box
2 - 6
35
7
2180
Каркассон (Junior)
2 - 4
10 - 20
4
650
Каркассон: Мости, замки і базари
2 - 6
30 - 60
7
395
Органайзер Каркассон королівський подарунок
2
10
10

🎲Найдорожчі настолки в категорії Каркассон


🎲Настолки ціна в категорії Каркассон

Средня ціна настолок в категорії Каркассон - 473
Діапазон цін: від 156 до 790

🎲На який рік розраховній настільні ігри Каркассон?

Більщість варіацій настільних ігр Каркассон розраховані на вік від 4 років

🎲Скільки гравців можуть одночасно грати в настільні ігрі Каркассон?

Настільни ігри Каркассон розраховані на кількість гравців від 2 до 6

🎲Яка тривалість гри в Каркассон?

Середня тривалість одніеї партії від 10 до 90 хвилин

Настільна гра Каркассон: як все починалося

Якось раз такий собі німець Клаус-Юрген Вреде - викладач теології, музики і за сумісництвом розробник настільних ігор подорожував по Півдню Франції. Будучи справжнім мрійником, він шукав шлях в таємничу Каркозу, а потрапив в красиве місто-фортеця Каркассон.

Піднявшись на вершину однієї з найвищих веж, Вреде замилувався виглядом і його осінила ідея створити новий настільний шедевр.

Так у 2000 році вийшла гра Каркассон. У 2001 удостоїлася нагороди «Гра року» в Німеччині. Отримала безліч інших престижних премій по всьому світу і увійшла в ТОП кращих сімейних ігор всіх часів на сайті BGG.

Угіддя Каркассона перетворилися в грі в поле-пазл, а роль фішок зіграли абстрактні дерев'яні чоловічки.

Вони-то і стали головною «фішкою» настолки на всі часи!

Одна з учасниць настільного клубу в Бостоні - Елісон Хенсел, розглядаючи деталі гри, назвала чоловічків забавним прізвиськом «meeple» (від англ. «my» і «people» - мої люди). Настільний світ миттєво підхопив цей термін. Так з'явилася механіка виставлення робітників-міплов на певні ділянки поля.

А вже російською мовою гру випустила компанія Hobby World. Каркассон вийшов якісний, яскравий і представницький. І розширень до нього стільки за 10 років з'явилося, що ніколи не набридне грати!

Carcassonne гра: коротко про правила

Вони вкрай прості!

Гравці ходять по черзі, складаючи ігрове поле з тайлів місцевості за принципом «доміно». Поле має межувати з полем, дорога продовжуватися дорогою, замок з'єднуватися з замком.

На свої тайли гравці виставляють міплов із запасу. У замках це лицарі, на полях - селяни, на дорогах -разбойнікі і ченці в монастирях. Міпл повертається в запас тільки, якщо об'єкт добудований.

Мета - заробити більше ПБ, які нараховуються за кожен контрольований об'єкт. За завершений балів дається більше. Тому в інтересах кожного - продумати дії так, щоб міста були добудовані, монастирі оточені полями, а дороги - мали своє логічне завершення.

Одні лише міпли в полях приносять ПБ в кінці гри за поселення НАВКОЛО своїх володінь. Цей нюанс часто змінює ситуацію з лідером.

Каркассон - гра з масою переваг!

  • Гра Каркассон, ціна якої дуже радує, універсальна для будь-яких типів настольщіків! Гіки, новачки, дідусі та діти - всім цікаво в неї грати. Тому що правила прості, конфронтації немає, а простір для стратегії і тактики безмежний. Хочете більше удачі? Грайте вп'ятьох. Жадаєте жорсткої стратегії - обирайте дуель!
  • Партії не затягуються на кілька годин. Навіть, якщо серед гравців є довго думаючий хлопець, все одно можна вкластися в 45 хвилин. І зіграти ще.
  • Гра прекрасно тренує пам'ять, уважність, логіку. Для перемоги потрібно пам'ятати, що міпли не нескінченні, ретельно вивчати ігрове поле, діяти гнучко і уникати відкритої конкуренції. А це не завжди виходить одразу.  Каркассон розширення роблять гру нескінченно цікавою, різною і новою!

Каркассон: всі частини гри

1. Каркассон Середньовіччя 2019. Нове видання в покращеному дизайні з більш наочними правилами. Містить два розширення - «Абат» і «Річка».

2. Каркассон Дворяни і вежі. Великий набір з 6 доповнень: Принцеса і дракон, Вежа, Граф, Річка, Культ, Кола на полях. Переносить любителів Каркассона в світ чарівництва і дозволяє міплам більше рухатися, від чого стратеги в повному захваті.

3. Каркассон Королівський подарунок. Повністю відповідає назві! Усередині коробки - базове Середньовіччя + доповнення: Купці і будівельники, Таверни і собори, Король, Абатство і мер. Нагадуємо, що кожне розширення - це нові механіки і можливості.

4. Каркассон Амазонка. Унікальна регата по водах Амазонки на дерев'яних каное! Точніше, повністю самостійна гра з локаціями з непрохідних джунглів Південної Америки.

5. Каркассон Сафарі. Міпли забралися в джипи і перетворилися в фотомисливців. Переможцем стає самий відчайдушний фотограф, на якому знято більше тварин і птахів. Ще одна самостійна версія гри для тих, хто давно мріяв підкорити Африку, але мама не дозволяла.

6. Каркассон Мисливці та Збирачі. Самостійне подорож в первісний всесвіт до рибалок, мисливців і збирачів! Для відданих фанатів Каркассона, які бажають знати, як він виглядав задовго ДО появи фортець, монастирів і лицарів.

7. Каркассон Передмістя і мешканці. Ще одна колекція доповнень, схожа на Королівський подарунок. Але, на відміну від нього, замість бази містить розширення «Розвідник», яке грає з «мисливцями і збирачами».

8. Діти Каркассона. Каркассон для дітей з спрощеними правилами і дуже барвистим оформленням.

Доповнення окремо:

І най-най масштабні доповнення-новинки:

Пропонуємо гру Каркассон купити в Україні, за найкращою ціною, з доставкою

У нашому асортименті не тільки улюблена Каркассон гра. Купити в інтернет-магазині настільних ігор Іграріум можна будь настільний ХІТ!

А ще:

  • вигідно придбати новинку за попереднім замовленням;
  • дізнатися про новини, знижки, взяти участь в ігротеках;
  • замовити ігротеку на свято;
  • накопичити бонуси;
  • забути про платну доставку при замовленні від 1000 грн!
  • Обирайте зручну форму оплати, службу доставки і поповнюйте свою настільну колекцію кращими екземплярами з Іграріум!

Доставляємо настільні ігри по всій Україні: у Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_mes Facebook Messenger icon_email Єлектропошта icon_callback Замовити дзвінок