Склад-магазин - м. Дніпро, вул. Філософська 21

Мафія

Настільна гра Мафія: купити все версії в igrarium.com.ua

 

Місто засинає, прокидається...

Бандит, Перевертень, Камікадзе, Маніяк і Фатальна жінка.

Комісару і Доктору теж не спиться, коли такі «особистості» бродять по околицях міста.

Що робити? Як їм допомогти?

Купити настільні ігри з прихованими ролями, скликати друзів, роздати карти - хитрувати, блефувати, обчислювати і отримувати задоволення від своїх розумових здібностей!

Інтелектуально-психологічна гра для компанії Мафія гарантовано їх «прокачає» і покаже, хто у вашій компанії краще всіх володіє мистецтвом маніпуляцій.

Дитяча мафія. Подарункове видання
7 - 16
30 - 60
6
Мафія (по-русски)
7 - 20
30 - 90
8
399
Мафія
5 - 12
30 - 90
14
150
Мафія. Велике місто
6 - 20
30 - 90
14
194
Мафія. Місто засинає
6 - 20
30 - 90
13
Мафія (Cosmodrome Games)
6 - 16
30 - 60
12
210
Мафія. Кровна помста
6
30 - 90
14
Знахідка для шпигуна: І цілої коробки мало
3 - 8
15 - 30
12
Мафія. Вся сім'я в зборі (компактна) (укр)
7 - 17
20
14
125
Мафія. Вся сім'я в зборі (укр)
7 - 17
20
14
850
Рогомафія
6 - 18
20 - 40
99
Мафія пластикові карти
6 - 10
45 - 90
14
210
Мафія в дереві
4 - 13
15 - 30
8
900
Чорна маска Лицемір для гри Мафія
1 - 1
30 - 60
14
78
Чорна маска для гри Мафія
1 - 1
30 - 60
14
78

🎲Хіти продаж настолок в категорії

Хіти продаж в категорії Мафія: Мафія. Місто засинає, Мафія

🎲Найдорожчі настолки в категорії Мафія


🎲Настолки ціна в категорії Мафія

Средня ціна настолок в категорії Мафія - 274
Діапазон цін: від 123 до 425

🎲На який рік розраховній настільні ігри Мафія?

Більщість варіацій настільних ігр Мафія розраховані на вік від 6 років

🎲Скільки гравців можуть одночасно грати в настільні ігрі Мафія?

Настільни ігри Мафія розраховані на кількість гравців від 1 до 20

🎲Яка тривалість гри в Мафія?

Середня тривалість одніеї партії від 10 до 90 хвилин

Настільна гра Мафія - правила

 

У місті розгулялася мафія. Мирні жителі втомилися від терору бандитів і вирішують запроторити усіх злочинців за грати. У відповідь мафіозі обіцяють повністю знищити мирних жителів.

На початку гри визначається Ведучий. Решта гравців діляться на звичайних городян і мафіозі. Хто ким буде - вирішують карти. Свої ролі всі тримають в таємниці до кінця гри. Тільки члени мафії знають один одного в обличчя.

Вночі мирні жителі сплять. Злочинці прокидаються і жестами вирішують, кого вони будуть вбивати. Вдень не сплять всі. Мафіозі активно прикидаються звичайними жителями, щоб заплутати городян. Городяни обчислюють, хто з гравців мафіозі, щоб відправити його до в'язниці.

Гра триває до тих пір, поки одна зі сторін не буде повністю ліквідована.

Рольова гра Мафія умовно ділиться на дві версії - класичну та міську. У класичній версії особливі ролі дістаються Комісару і Дону. У міській ви зустрінете багато різних персонажів на стороні жителів і мафії. А також зможете зіграти за Одинаків і конкуруюче угруповання - Якудза.

Чим більше у вас компанія, тим цікавіше буде гра!

Купити настільну гру Мафія класичну, міську, компактну і дитячу завжди можна в igrarium.com.ua.

 

Гра Мафія: історія, особливості та переваги

 

Прототипом Мафії можна сміливо назвати широко відому в Європі гру «Вбивця». Тільки в Вбивці гравці обчислюють одного маніяка, а в Мафії - колектив злочинців.

Більш примітивна версія гри під назвою «Сищики і злодії» існувала і в СРСР. Гравці розподіляли ролі Тетяни, Сищика, Злодія, Судді і Ката. За сюжетом Тетяна була обкрадена. Після її заяви відкривався Сищик і вказував на Злодія. Якщо вгадував - Злодій ніс покарання. Програвав - карали Сищика. Покаранням були холодні і гарячі удари по руці ременем або рушником.

Саму Мафію, як ми її знаємо, придумав Дмитро Давидов - студент факультету психології МГУ в 1986 році. У коридорах, кімнатах, гуртожитках - в Мафію грали всюди. А коли студенти роз'їхалися отримувати фундаментальну наукову освіту, гра швидко поширилася по світу. Вже в 1989 році мирні жителі обчислювали хитрих мафіозі в літньому таборі Пенсільванії (США).

 

Мафія гра, купити яку можна в інтернет-магазині Іграріум, поєднує в собі елементи шоу і боротьби за виживання:

 

➢ Вимагає великого самовладання, стовідсоткової спостережливості, артистичності, розвинених комунікативних навичок і здатності психологічно впливати на суперника.

➢ Успішно навчає переговорної стратегії. Вчить розуміти правду і брехню по жестам, міміці, голосу.

➢ Допомагає навчитися спокійно і мудро діяти в стресових умовах, помічати специфічні деталі, які сприятимуть прийняттю вірного рішення.

 

Мафію порівнюють з покером і преферанс. Називають психологічним театром і тренінгом для успішних людей. По ній проводять турніри, пишуть наукові роботи, вчать присяжних. За допомогою Мафії лікують від ігрової залежності.

У Мафію грають студенти, політики, рядові менеджери, зірки шоу-бізнесу та олігархи. І більшість гравців володіє розвиненим логічним мисленням, непристойною інтуїцією, сильною волею, високим IQ.

 

Настільна гра Мафія - купити найкращі версії в інтернет-магазині Igrarium

 

  • Мафія FGS. Компактна версія гри з щільними ламінованим картами і дуже стильним оформленням. Крім класичних ролей, є Маніяк, Доктор і Путана.
  • Мафія. Велике місто. Відрізняється від класики наявністю нових персонажів, які вводять нові правила. Агент, Суддя, Журналіст, Коханка, Шукач, Перевертень, Отруйник - персонажів вистачить на компанію від 6 до 18 осіб!
  • Мафія (пластик). Можна знищити всю мафію або всіх жителів, але картки з цієї гри - ні! Пластикові, міцні, водонепроникні, вони просто створені для того, щоб ви грали в Мафію на природі і в подорожі. Так і зробіть.
  • Дитяча Мафія. Боротьба за виживання в лісі. Мирні звірята виганяють хижаків, хижаки - мирних звірят. Є особливі ролі помічників - Сова, Кабан, Крот, Орел. Відмінна розвага для дитячих свят.
  • Мафія. Вся сім'я в зборі. Подарункова версія хітів психологічної гри, де ви знайдете комплект масок і нових, цікавих персонажів для яскравих партій. Одинаки, Якудза - все тут! Є компактна версія, яка відрізняється розмірами та відсутністю масок.
  • Котомафія. Знайома Мафія тільки з вусами, хвостами, лапами. Любителі котиків і потрясного арту оцінять.

 

У нас є не тільки Мафія гра, купити в Іграріум можна й інші мафіяподібні ігри: Знахідка для шпигуна, Spykon, Бенг, Таємний Гітлер, Опір, Щось.

 

Пропонуємо купити настільну гру Мафія з доставкою по Україні

 

В інтернет-магазині Іграріум ви купите рольові ігри, психологічні, сімейні, детективні, карткові, дитячі і для дорослих.

Знайдете настільні стратегії, ігри для двох та компанії, євро-гейми, ігри-пригоди, головоломки. Замовите протектори та інші аксесуари до настільних ігор.

 

У нашому магазині вас чекають:

 

  • ХІТи, класика, настільні новинки з усього світу.
  • Вигідні попередні замовлення, акції, розіграші, бонуси, знижки.
  • Новини настільного світу, повні описи ігор.
  • Консультації досвідчених гравців.

Обирайте форму оплати і службу доставки.

Отримуйте доставку в подарунок! Деталі тут.

 

Доставляємо настільні ігри по всій Україні: у Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_mes Facebook Messenger icon_email Єлектропошта icon_callback Замовити дзвінок