Склад-магазин - м. Дніпро, вул. Філософська 21

Комунікативні ігри (ігри на спілкування) купити в igrarium.com.ua

Записатися на йогу, де одні незнайомці? Познайомитися з друзями хлопця? Сходити на співбесіду? Заговорити з однокласницею, яка о-дуже подобається?

Для кого-то - це справа нехитра. Але є люди, які переживають в такі моменти моральний апокаліпсис. І його головні вершники - страх, невпевненість і відчай.

Що робити? Купити настільні ігри та розвивати комунікативні навички! Ігри на комунікацію допомагають нам не просто прокачувати мову. Вони вчать знаходити спільну мову з іншими - домовлятися про черговість ходів, торгуватися за важливий артефакт, розуміти емоції, ділитися фантазіями, спільно вибирати більш важливі дії.

Стримувати гнів і сльози, коли переміг не ти, а он той самовпевнений хлопець. Ох, точно він частіше грає в настільні комунікативні ігри... Беремо приклад!

Оце питання!
3 - 6
30 - 60
15
650
Живые истории
2 - 6
15 - 20
5
670
Звіролітери (укр)
2 - 5
10 - 20
4
450
Крокодил ДорослоВідв'язний
4 - 16
30 - 45
12
Перший контакт
2 - 7
30 - 50
12
540
Animal Suspect (Тварини під підозрою)
3 - 8
20 - 30
10
Кубики Історій Рорі Дії (Rory's Story Cubes. Actions)
1 - 12
20 - 60
8
Кубики Історій Первісна світ (Rory's Story Cubes. Primal)
1 - 12
20 - 60
8
Кубики Історій Перша Допомога (Rory's Story Cubes. Emergency)
1 - 12
20 - 60
8
Кубики Історій Герої (Rory's Story Cubes. Heroes)
1 - 12
20 - 60
8
Несміяка 6+ (Несміяка 6+)
3 - 16
10 - 15
6
Актівіті (рос)
4 - 16
40 - 60
12
895
Кодові імена: Глибоко під прикриттям (рос)
4 - 8
15 - 30
18
Аліас Дорожій (укр)
4 - 16
10 - 60
7
349
Аліас для дітей (рос)
4 - 16
20 - 40
5

🎲Найдорожчі настолки в категорії Комунікативні


🎲Настолки ціна в категорії Комунікативні

Средня ціна настолок в категорії Комунікативні - 563
Діапазон цін: від 230 до 895

🎲На який рік розраховній настільні ігри Комунікативні?

Більщість варіацій настільних ігр Комунікативні розраховані на вік від 4 років

🎲Скільки гравців можуть одночасно грати в настільні ігрі Комунікативні?

Настільни ігри Комунікативні розраховані на кількість гравців від 1 до 17

🎲Яка тривалість гри в Комунікативні?

Середня тривалість одніеї партії від 10 до 90 хвилин

Ігри на розвиток комунікації, або чому важливо розвивати навички спілкування?

 • З дитинства вони допомагають знайти друзів і однодумців. Не соромитися висловлювати свою думку, почуття, емоції. Розуміти емоції інших.
 • Забезпечують внутрішню впевненість. Допомагають домагатися цілей. Вчать приймати спільні рішення в конфліктних ситуаціях. Будь-якому лідеру без таких здібностей - нікуди!
 • Піднімають самооцінку, роблять більш дружелюбним, допомагають відчувати себе комфортно під час розмови з незнайомцями.
 • Допомагають краще вчитися, знайти роботу мрії і більше заробляти. Уміння спілкуватися - важливий пунктик для роботи в будь-якій команді!
 • Зміцнюють відносини в родині. Де говорять про потреби, домовляються про компроміси і обговорюють проблеми рідко виникає непорозуміння. І немає сварок.
 • Полегшують виступи на публіці.

Ефективна комунікація - запорука успіху в будь-якій життєвій сфері! І, щоб розвинути цей навик БЕЗ психологів, коучів, тренінгів знадобляться захоплюючі ігри на комунікацію для дітей і дорослих.

Ігри на комунікацію якісь особливі?

Будь-яка настільна гра для компанії від двох і більше осіб сприяє розвитку комунікативних здібностей. Ніколи соромитися або згадувати, що ти інтроверт-соціофобія, коли потрібно колективно розібрати правила, знайти союзників, обговорити черговість ходу або план дій.

Особливо унікальний і важливий досвід комунікації дають кооперативні ігри, де потрібно діяти спільно. Візьмемо Заборонений острів. Петя зробив дурницю, а всі потонули. Ось вам наочний приклад переваг групової роботи, де здатність обговорити і вирішити, хто кого прикриває, а хто ризикує, стає життєво важливою!

Що цікаво! У безпечному ігровому просторі це легко кожному! Але в той же час гра-то відбувається в реальному часі з реальними людьми.

Чергова магія? Ні! Комунікативні настільні ігри! І які з ігор можна назвати такими і купити в інтернет-магазині Іграріум, ми вас зараз розповімо.

Комунікативні настільні ігри: варіанти від igrarium.com.ua

 1. Комунікативні ігри, що розвивають вміння розуміти, що мають на увазі інші: Аліас, Крокодил, Актівіті, Еківокі, Концепт.
 2. Комунікативні ігри для спілкування: Соображарій, Відповідай за 5 секунд, Несміяка, Перший контакт.
 3. Ігри на комунікацію для підлітків, дітей, дорослих, розвиваючі емоційний інтелект - Мемо, Матрьошкіно, Кортекс.
 4. Комунікативні ігри для дітей і дорослих, що навчають командній роботі: Плюшеві казки, Про мишей і таємниці, Острів драконів, Заборонений острів, Заборонене небо, Заборонена пустеля, Пандемія.
 5. Комунікативні ігри для дорослих і дітей, що працюють в комунікації з боку розуміння чужого мислення: Кодові імена, Імаджинаріум, Діксіт, Знахідка для шпигуна.
 6. Ігри на комунікацію для дорослих і дітей, що розвивають навички мовлення, ораторське мистецтво: Кубики Рорі, Данеткі, Живі історії.
 7. Психологічні комунікативні ігри для підлітків і дорослих: Мафія, Містеріум, За бортом.

Також варто відзначити такі ігри на комунікацію для дорослих, як рольові: Відьмак, Dungeons and Dragons.

Продумуючи персонажа гри, кожен учасник створює своє альтер-его. Закладає в нього безліч навичок і умінь, в тому числі і особливості характеру. І чим більше життєвих сценаріїв герої проживають в грі, тим багатшим і різноманітнішим комунікативний досвід гравців в реальному житті!

Пропонуємо ігри на комунікацію купити в Україні, за найкращою ціною, з доставкою

В інтернет-магазині настільних ігор Іграріум ви можете не тільки купити комунікативні ігри для дітей, підлітків і дорослих. Будь-яка настолка для одного, дуельної партії або веселої компанії буде ваша в кілька кліків!

У нас:

 • Щодня поповнюється асортимент ігор.
 • Діє система знижок і бонусів.
 • Є вигідні пропозиції за попереднім замовленням новинок.

Форма оплати - будь-яка. Службу доставки обираєте ви!

Подробиці про безкоштовну доставку можете дізнатися в розділі «Доставка і оплата»

Доставляємо настільні ігри по всій Україні: у Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_mes Facebook Messenger icon_email Єлектропошта icon_callback Замовити дзвінок