Склад-магазин - м. Дніпро, вул. Філософська 21

Асоціативні

Асоціативні

 

Асоціативні настільні ігри - купити в igrarium. com.ua

 

Сходи в небо, білі кролики і пурхають слони. Як зробити їх - темою вечірки і прогулятися по чарівних світах підсвідомості?

Купити настільні ігри в інтернет-магазині Іграріум, зібрати компанію, роздати картки, фантазувати!

Особливі асоціативні настільні ігри для того і створені. Щоб ніяких мозголомок з правилами, а тільки захоплюючий процес, де кожному буде цікаво. І дитині, і гіку, і бабусі, і страшному зануді, якого ніяк не вдавалося втягнути в гру.

Новинка
Кодові Імена (англ)
2 - 12
15 - 60
14
764
Імаджінаріум Страшилки (база)
2 - 7
30
7
Кубики Історій Рорі: Докази (3 кубика)
1 - 12
5 - 20
6
Креатив
2 - 6
15
7
449
500 Злісних карт. А у нас Новий Рік!
3 - 20
15 - 120
18
Крок до чпоку (Доббль 18+, укр)
2 - 8
10 - 30
18
Імаджинаріум: Прайм-Тайм (доповнення)
4 - 7
30 - 60
12
Імаджинаріум: Гармонія (доповнення)
4 - 7
30 - 50
6
Імаджинаріум Добро
3 - 7
30 - 60
6
699
Аліас. Україна (Alias Ukraine) (укр.)
4
45
10
Аліас Чоловіки проти жінок (укр)
4 - 16
40 - 60
18
Аліас. Світ спорту (англ.)
3 - 16
60 - 90
10
Аліас: Світло, камера, мотор (англ.)
3 - 16
60 - 90
10
Хіт продаж
Аліас Дами проти Джентльменів (рос)
4 - 16
10
15
Діксіт 9 Ювілейне видання
3 - 6
30 - 45
8

🎲Найдорожчі настолки в категорії Асоціативні


🎲Настолки ціна в категорії Асоціативні

Средня ціна настолок в категорії Асоціативні - 590
Діапазон цін: від 200 до 979

🎲На який рік розраховній настільні ігри Асоціативні?

Більщість варіацій настільних ігр Асоціативні розраховані на вік від 4 років

🎲Скільки гравців можуть одночасно грати в настільні ігрі Асоціативні?

Настільни ігри Асоціативні розраховані на кількість гравців від 1 до 20

🎲Яка тривалість гри в Асоціативні?

Середня тривалість одніеї партії від 3 до 120 хвилин

 

Настільна гра в асоціації - правила

 

Все асоціативні настолки граються за одним принципом - потрібно розгадати асоціації ведучого / активного гравця або загадати їх так, щоб вгадали інші. Всі інші нюанси легко пояснюються по ходу гри.

Для спокійних компаній відмінно підходять ігри, в яких головна фішка – метафоричні асоціативні карти. Це – Діксіт, Імаджинаріум, Муза, Містеріум, Кошмаріум.

Для веселих вечірок, корпоративів, сімейних паті і відпочинку в колі активних друзів можна купити настільні ігри на асоціації, де пояснювати потрібно по-різному. За допомогою жестів, малюнків, пісень, ліплення з пластиліну та інших забавних способів. Це – Еківокі, Актівіті, Крокодил, Аліас.

 

Я йому «Сонечко», він мені «Зайчик» - де зв'язок?

 

Ну ось же. Лагідне слово. У кого-то «сонечко» асоціюється саме з ним. А у інших з небом, теплим днем, астрономією, сонечком.

Так працює асоціація - зв'язок між подіями, поняттями, фактами і явищами в пам'яті і свідомості людини. Одні асоціюють слово з близьким за значенням. Інші - з протилежним. Треті знаходять причинно-наслідковий зв'язок (сонечко - спека). Четверті «бачать» термін. П'яті - слово за подібністю ознак. І сонечко перетворюється в ... блін, жовток, гриву лева.

Так, асоціативний апарат людини - дивовижна штука. І поки психологи і філософи його ретельно вивчають, творці настільних ігор від душі балують.

Ну де ще в одній яскравій коробочці ви знайдете тисячі казкових слів, снів, фантазій, спогадів, мрій, пам'ятних моментів, дивовижних історій, чарівних героїв, рослин, предметів, локацій і зустрічей?

Тільки настільні ігри-асоціації здатні кожному подарувати таке задоволення!

 

Настільні ігри асоціації - особливості і користь

 

Асоціативні настільні ігри, купити які ви можете в igrarium. com.ua, не тільки цікаві, барвисті і незвичайні. Вони дуже корисні!

 • Розвивають креативне і творче мислення, здатність аналізувати різні ситуації. Найчастіше граєте - більше міркуєте і впроваджуєте оригінальних ідей в роботі, бізнесі, житті.

 • Прокачують увагу, логіку, пам'ять, уяву, ерудицію, інтуїцію. Він вам «Літак», а ви йому - «Близнюки»! Інший гравець дивується, де зв'язок. А все просто. Піонери авіації - брати Райт. Хто забув - той згадав. Хто не знав - просвітився. Всім добре.

 • Допомагають дітям поповнити словниковий запас, навчитися виражати свої думки, будувати логічні ланцюжки, краще розуміти себе, батьків, друзів. В асоціативних настолках повністю відсутній конфлікт. Для дозвілля з дітьми будь-якого віку - це ідеальний варіант.

 • Відкривають інтереси, хобі та уподобання оточуючих. Зіграєте кілька партій і точно дізнаєтеся, хто читає Агату Крісті, а хто - фанатіє від Гри престолів або Аліси в країні чудес.

 • Об'єднують однодумців. І не тільки фантазерів, мрійників любителів розповісти, обговорити, вгадати. Такі настільні ігри на асоціації, як Карти конфлікту або 500 злісних карт допомагають компанії друзів без комплексів і забобонів 18+ відмінно повеселитися без істерик моралістів і скромняг.

 

Кращі асоціативні гри в інтернет-магазині Igrarium

 

Dixit – найзнаменитіша асоціативна настолка, яка стала еталоном для творців інших асоціативних ігор. Суть - пояснити малюнок на картці за допомогою асоціацій так, щоб своїм підказати, а інших заплутати. Сюрреалістично-чарівний арт на картках базових версій і доповнень належить перу крутих художників і ілюстраторів з усього світу. Ще ДО гри картки хочеться довго і з цікавістю розглядати.

Імаджинаріум – російський аналог Діксіта. Суть загадування ідентична. Тільки за занадто складні або очевидні асоціації в Імаджинаріум ведучий отримує штраф, а в Діксі - всі інші гравці невеликий бонус.

Кодові імена – командна гра на пояснення слів, в якій гравці стають агентами конкуруючих спец служб і розгадують свої кодові імена по шифрованим підказкам капітана.

Декодер – шифрувальники передають своїм командам числові коди у вигляді асоціативних слів, їх суперники намагаються перехопити і розшифрувати ці коди.

Аліас – настільна гра, де потрібно пояснювати слова «інакше» за допомогою натяків, асоціацій, підказок, алегорій. Є варіанти Alias для різних вікових груп і компаній.

Креатив – гравці пов'язують об'єкти на картах, використовуючи відповідні асоціації.

Детектив клуб – в ряди детективів затесався конспіратор. Загадуючи і розгадуючи асоціації, гравці намагаються його обчислити, а сам конспіратор - не попастися.

Містеріум – група екстрасенсів відправляється в старовинний особняк і розгадує злочини із натяків примари, зашифрованим в картах снів.

Тіні Амстердам – агенти конкуруючих спец служб шукають докази за підказками-асоціаціям своїх комісарів.

Інші настільні ігри-асоціації, купити які ви можете в цьому розділі, по-своєму цікаві і незвичайні. Спробуйте все - не пошкодуєте!

 

Пропонуємо купити асоціативні настільні ігри з доставкою по Україні

 

В інтернет-магазині Igrarium ви можете:

 

 • Купити настільні ігри асоціативні, детективні, стратегії, карткові, розвиваючі.
 • Оформити вигідние передзамовлення новинок, отримати знижку і взяти участь в бонусної програмі.
 • Поспілкуватися з досвідченими гравцями.
 • Замовити настолку собі і в подарунок.
 • Обрати зручну форму оплати і службу доставки.
 • Не оплачувати доставку! Деталі дізнаєтеся тут.

 

Доставляємо настільні ігри по всій Україні: у Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_mes Facebook Messenger icon_email Єлектропошта icon_callback Замовити дзвінок